Skinanim – nasza historia 


Jako rodzice dziecka z atopią mamy świadomość tego, w jak trudnej sytuacji są osoby z problemami skóry.

U naszego synka już w niemowlęctwie pojawiło się atopowe zapalenie skóry. Miał egzemę na dużej powierzchni ciała łącznie z twarzą, nieustannie drapał się do krwi, najróżniejsze kremy i produkty niewiele mu pomagały lub nie pomagały wcale. Rozpaczliwie poszukiwaliśmy pomocy pozwalającej uniknąć kortykoidów, dopóki dermatolog nie zasugerowała, żeby zastosować niemiecki balsam Skinanim, z którym do tej pory się nie spotkaliśmy. Skóra syna zareagowała na niego bardzo dobrze i szybko. Balsam przyniósł mu znaczącą ulgę od swędzenia, zaczerwienienia a sucha skóra uspokoiła się już po kilku dniach.

Od tego momentu Skinanim jest dla nas niezastąpionym kosmetykiem pierwszego wyboru spośród wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry. Nasz syn ma obecnie 17 lat. Atopia nieregularnie mu powraca, jednak Skinanim zawsze okazuje się pomocny.

Mamy świadomość tego, że Skinanim nie jest panaceum samo w sobie. Dbaliśmy oczywiście równolegle z leczeniem o skrupulatne przestrzeganie jego zdrowej diety, ograniczając alergeny i gluten, włączyliśmy leki homeopatyczne, ... Nie twierdzimy także, że Skinanim pomoże każdemu, jednak jego delikatny i naturalny skład daje wielką nadzieję na ulgę i poprawę w przypadku większości problemów z atopią. Uzyskaliśmy taką wiedzę nie tylko na podstawie własnego doświadczenia, ale także na podstawie wielu pozytywnych reakcji ze strony naszych znajomych i przyjaciół, którzy borykali sie z podobnymi problemami.

Skinanim zakupiliśmy najpierw bezpośrednio od producenta, później od ówczesnego dystrybutora czeskiego. Kończąc jakiś czas temu ostatnie opakowanie balsamu stwierdziliśmy, że można go zamówić znowu tylko od producenta z Niemiec. Nie dawało nam to spokoju i wystąpilismy do niego z propozycją wprowadzenia produktu na rynek czeski, słowacki i polski. Po wymagającym i skrupulatnym kilkumiesięcznym procesie rekturatacji producent spośród kilku kandydatów wyłonił nas :o)

Sprzedaż produktów Skinanim nie jest dla nas wyłącznie projektem biznesowym, niezmiernie nas cieszy i napędza fakt, że możemy przynieść ulgę w cierpieniu, problemach, bólu i stresie wielu innym dzieciom, ich rodzicom i dorosłym, którzy borykają się z różnymi rodzajami egzemy, łuszczycy i innymi chorobami skóry.

Życzymy sobie, żeby również w Państwa przypadku lub przypadku Waszego dziecka Skinanim okazał się tym produktem, którego poszukiwaliście i który przyniesie Wam tak bardzo upragnioną pomoc i ulgę.

Gabi i Petr Jakšíkovi

vlnka Skinanim

 

Preferencje dotyczące prywatności
Używamy plików cookie, aby usprawnić odwiedzanie tej witryny, analizować jej wydajność i zbierać dane o jej użytkowaniu. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub dostosować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się